سوالات متداول

آیا با شماره ی ترمینال میتوان در باشگاه مشتریان ثبت نام کرد؟

خیر.تنها به وسیله ی کد ملی و شماره ی پذیرندگی میتوان در باشگاه مشتریان ثبت نام کرد.

به تمام اعضای باشگاه امتیاز تعلق میگیرد؟

بله. همچنین اگر در زمان تعیین شده در باشگاه ثبت نام کنید، بعد از ثبت نام 20 امتیاز به کاربر عضو شده داده میشود.

چنانچه پذیرنده نسبت به واگذاری تنها 3000 امتیاز در ماه جهت شرکت در قرعه کشی ماهیانه تمایل داشت ، آیا سایر امتیازات پذیرنده از بین می رود؟

خیر- سایر امتیازات باقی مانده و به ماه بعد انتقال می یابد

شرکت در قرعه کشی ماهیانه به چه صورت می باشد؟

پذیرنده محترم در صورت تمایل با دارا بودن 3000 امتیاز اولیه درخواست خود را در سایت اعلام نموده و در صورت تمایل از برخورداری شانس بیشتر در قرعه کشی می تواند نسبت به واگذاری امتیازات بیشتر در سایت اقدام نماید(هر 1000 امتیاز یک شانس بیشتر در قرعه کشی)

نحوه ی ثبت نام چگونه است؟

با ورود به سایت باشگاه مشتریان، در قسمت راست سمت بالا، گزینه ی عضویت در باشگاه وجود دارد. پس از زدن آن به صفحه ی ثبت نام وارد میشوید. در این قسمت پذیرنده ی محترم، باید کد پذیرندگی و کد ملی خود را وارد کنید. پس از زدن دکمه ی ادامه وارد صفحه ی بعد میشوید. در این قسمت مشخصات شخصی شما آورده میشود و شما میتوانید در صورت لزوم آنها را ویزایش کنید و در آخر دکمه ی ذخیره را بزنید.در صورتیکه اطلاعات را درست وارد کرده باشید، پیغامی مبنی بر موفقیت امیز بودن ثبت نام به شما داده میشود و شما با مطالعه و پذیرش قوانین وارد صفحه ی شخصی خود در باشگاه مشتریان میشوید.

آیا پذیرنده می تواند کلیه امتیازات خود را در قرعه کشی جایزه بزگ مصرف نماید؟

بله - شرط ورود به همه قرعه کشی های ماهیانه و نیز قرعه کشی بزرگ کسب 3000 امتیاز بوده و هر 1000 امتیاز یک شانس بیشتر را برای پذیرنده در بر دارد

فیلدهای اجباری ثبت نام کدامند؟

در فرایند ثبت نام شما حتما باید یک نام کاربری غیر تکراری به همراه رمز عبور وارد کنید. همچنین وارد کردن فیلد شماره ی همراه و آدرس پست الکترونیکی برای ارتباط باشگاه با شما اجباری است.

چگونه 1000 امتیاز تشویقی را کسب نمایم؟

در صورت تکمیل اطلاعات پروفایلی مندرج در سایت موفق به کسب 1000 امتیاز می شوید، حال چنانچه تولد شما در بازه بازه زمانی جشنواره باشد نیز بدون تکمیل اطلاعات پروفایلی نیز موفق به کسب 1000 امتیاز تشویقی می شوید.

چگونه می توانم از کارتهای گردشگری بهره مند شوم؟

هر پذیرنده می تواند موفق به خرید یکی از کارتهای برنزی ( با واگذاری 5000 امتیاز) و یا کارت نقره ای (با واگذاری 10000 امتیاز ) و یا کارت طلایی 20000 امتیاز) با اعلام در سایت و واگذاری امتیازات ذکر شده ،گردد.